ÇAĞDAŞ Mühendislik olarak, kaliteli konut projelerinde asansörlerin imalatını, satış ve montajını yapmaktayız. Ayrıca düzenli servis ve bakım hizmetleri sunarak müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmayı amaçlamaktayız.

Uzman kadromuz ve çalışanlarımızın özverili çalışmaları ile önde gelen asansör şirketlerinden biri haline gelmekteyiz. Kentlerin ve binaların olduğu gibi asansörleri de daha akıllı ve daha güvenli hale getirirken, müşteri memnuniyetini öncelik olarak kabul ederek yenilikçi çözümlere yatırım yapmaktayız.

Firmamız; Asansör montaj, revizyon ve periyodik bakımlarını Sanayi Bakanlığı Yönetmeliği, Uluslar arası yasalar ve ilgili standartlar çerçevesinde gerçekleştirir. Bu çerçeve doğrultusunda firmamız TSE, CE ve ISO 9001:2000 kalite belgelerine ve Sanayi Bakanlığı tescil ve hizmet belgelerine sahiptir.


Asansör ve yürüyen merdiven sistemlerin periyodik bakımları Hizmet Yeterlilik Belgesine sahip firmalar tarafından düzenli olarak yapılır ise yaşanan kazalar en aza inecektir.